O podujatí,  slide-show

Sunrise Yoga Bratislava

21. jún je magický dátum. Je dňom letného slnovratu a Medzinárodným dňom jogy zároveň. Nadšenci tohto cvičenie na celom svete ho vnímajú ako svoj sviatok a 21. jún vítajú jogou pri východe slnka. Brieždenie má zvláštnu moc – nabíja nás energiou a vitalitou, asány v spoločnosti prebúdzajúceho sa slnka sú doslova prírodnou terapiou.

Sunrise Yoga Bratislava prináša na Slovensko medzinárodný koncept. V impozantnom prostredí dvorany Slovenskej národnej galérie spoločne oslávime 21. jún jogou pri východe slnka. Začíname presne 4:51, kedy očakávame východ slnka v našej zemepisnej šírke. Lekciou nás bude sprevádzať organizátorka podujatia Kika Peračková, skúsená a charizmatická jogínka, ktorá svojím nadšením pre pohyb strhne každého v dosahu. Energiu jang doplní nemenej ostrieľaný lektor Erik Goldchmidt, ktorý bude lekciu spoluviesť. O hudobný sprievod sa postará obľúbený multižánrový hudobník a dídžej Stroon. Príďte zažiť najkrajší východ slnka v jogovom opojení! Bude to zážitok, na ktorý nezabudnete.

Harmonogram:

4:15 – 4:45 hod: príchod účastníkov

4:51 hod: začiatok lekcie

5:51 hod: občerstvenie a príjemný relax po cvičení

7:30 hod: záver podujatia

Čo si priniesť:

Pitný režim a karimatky budú pre vás k dispozícii, rovnako aj deky. Jediné, čo budete potrebovať, je pohodlné oblečenie (rána sú chladné, preto nepodceňte teplejšiu vrstvu a ponožky) a radosť.

Komentáre vypnuté na Sunrise Yoga Bratislava